Įdarbink stogą | Kaip tai veikia?

Kaip tai veikia?

1 APSKAIČIUOKITE

Atsakydami į kelis paprastus klausimus apie Jūsų elektros suvartojimą ir stogo specifikacijas apskaičiuokite kokio dydžio saulės elektrinės reikia Jūsų namui. Sužinokite kiek kainuoja saulės elektrinė, kokio dydžio APVA paramą galite gauti ir per kiek laiko investicija atsipirks. Pateikiame visą reikalingą informaciją tam, kad lengvai priimtumėte sprendimą ar norite įsirengti saulės elektrinę.

2 GAUKITE PASIŪLYMUS

Suvedę savo duomenis iš karto gaukite asmeninius pasiūlymus iš skirtingų tiekėjų Jums reikalingos galios saulės elektrinei įsigyti. Jums nebereikia kreiptis į kiekvieną tiekėją atskirai, visi pasiūlymai matomi iš karto vienoje vietoje. Platfomoje pateikiami tik patikimų, Įdarbink stogą patikrintų, tiekėjų pasiūlymai.

3 PALYGINKITE PASIŪLYMUS

Lengvai palyginkite gautus pasiūlymus pagal komplektuojamą įrangą, kainą bei tiekėjo įvertinimus. Prireikus suteiksime nemokamą nepriklausomą konsultaciją telefonu ar elektroniniu paštu ir padėsime išsirinkti optimaliausią pasiūlymą.

4 GAUKITE FINANSAVIMĄ

Prireikus su partneriais pasiūlysime saulės elektrinės finansavimą. Pasirinkus tinkamą paskolos laikotarpį mėnesinė paskolos įmoką ir ESO mokamas “pasaugojimo” mokestis gali būti mažesni nei Jūsų dabartinė sąskaita už elektrą. Taigi įrengdami saulės elektrinę nepatirsite jokių papildomų išlaidų iš šeimos biudžeto.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, tęsdami naršymą jūs sutinkate su privatumo politika.